2015/11/28 (Sat) 12:31
Download Messenger

Facebook Messenger popüler sosyal iletişim ağındaki tüm arkadaşlarınla yazılı olarak iletişim kurmanı sağlayan resmi Facebook uygulamasıdır. Hayatınızdaki kişilere anında ve ücretsiz ulaşın.
Hayatınızdaki kişilere anında ve ücretsiz ulaşın. Messenger tıpkı kısa mesaj gibidir ancak her mesaj için ücret ödemeniz gerekmez (veri tarifenizi kullanır).
Sadece Facebook arkadaşları için değildir: Telefon rehberinizdeki kişilere mesaj gönderebilir ve telefon numarası girerek yeni bir kişi ekleyebilirsiniz.

Facebook-Messenger.jpg

Grup sohbetleri: En sık mesajlaştığınız kişiler için gruplar oluşturun. Gruplara ad verebilir, grup fotoğrafları belirleyebilir ve hepsini bir arada tutabilirsiniz. Messenger Indir

Fotoğraflar ve videolar: Doğrudan uygulamadan video, selfie veya başka fotoğraflar çekebilir ve tek dokunuşla gönderebilirsiniz.

Sohbet balonları: Başka uygulamaları kullanırken konuşmanıza devam edin.

Ücretsiz arama: Başka ülkelerdeki kişilerle bile istediğiniz kadar konuşun. (Aramalar Wi-Fi üzerinden ücretsizdir. Aksi halde veri bağlantısı ücretli olabilir.)

Messenger Indir

Mesajlaşmanın daha da fazla yolu:
Çıkartmalarla canlı konuşmaların keyfini çıkarın.
Konuşmadan ayrılmadan galerinizdeki fotoğraf ve videoları görün; ardından mükemmel olanları seçip gönderebilirsiniz.
Söyleyecekleriniz bitmediğinde sesli mesaj kaydedin.

İlave özellikler:
İnsanların mesajlarınızı ne zaman gördüğünü bilin.
Mesajları veya fotoğrafları konuşmada olmayan kişilere iletin.
İnsanları ve grupları arayarak konuşmanıza çabucak geri dönün.
Yakında olduğunuzda insanların bilmesi için konumu açın.
Kimlerin Messenger'da müsait olduğunu ve Facebook'ta aktif olduğunu görün.
Ana ekranınızdan istediğiniz konuşmaya ulaşmak için kısayollar oluşturun.
Çalışırken, uyurken veya ara vermeye ihtiyaç duyduğunuzda bildirimleri kapatın.
Mesajları hiçbir zaman kaçırmamak için oturumunuzu açık tutun.

Download Messenger on Google Play: DOWNLOAD MESSENGER

Download Messenger on App Store: DOWNLOAD MESSENGER

Etiket: Messenger Indir, messenger, messenger download, download messenger

Kaynak: http://messenger-indir.com/download-messenger.html

2015/11/24 (Tue) 12:09
Games Green Saboteur

Games-Green-Saboteur.jpg

Etiket: Games Green Saboteur, Messenger Indir, messenger,messenger download,download messenger
Bağlantı oyunu: http://messenger-indir.com/games-green-saboteur.html
Açıklama: eşil Saboteur bir bulmaca platform oyunu. Sen discreditable bilgileri kopyalayıp ve kirletici fabrikalar yerleştirilen sunucuları yok denilen oylandı.

2015/11/19 (Thu) 11:24
Game Free Rider 3

Game-Free-Rider-3.png

Etiket: Game Free Rider 3, Messenger Indir, messenger, messenger download, download messenge
Bağlantı oyunu: http://messenger-indir.com/game-free-rider-3.html
Açıklama: Free Rider 3 şeylerin gelip sadece bir başlangıç. Bizim geliştiricileri, görüşlerinizi duymak, yeni özellikler eklemek ve istediğiniz oyunu kurmak için hazırız. Messenger Indir Game Free Rider 3

2015/11/14 (Sat) 11:19
Game Four Boxes Levelpack

Game-Four-Boxes-Levelpack.jpg

Etiket: Game Four Boxes Levelpack, Messenger Indir, messenger, messenger download, download messenger
Bağlantı oyunu: http://messenger-indir.com/game-four-boxes-levelpack.html
Açıklama: İşte Dört Kutu Seviye Pak geliyor. Farenizi kullanın ve ekran kapalı tüm kırmızı küpler çıkarın. Sen 4 küçük küpler halinde her renk küpleri ayırabilirsiniz. Messenger Indir Game Four Boxes Levelpack.

2015/11/10 (Tue) 13:13
Game Flappy Bird

Game-Flappy-Bird.jpg

Etiket: Game Flappy Bird, Messenger Indir,messenger,messenger download,download messenger
Bağlantı oyunu: http://messenger-indir.com/game-flappy-bird.html
Açıklama: Flappy Bird bu gün internette en popüler oyundur. Bu geçmiş engellerin sevgili kuş gezinmek zorunda olan basit tek bir tuşla oyundur. Art arda farenizi tıklayarak yapabilirsiniz. Eğer tıklayınız Her zaman, kuş kadar uçar.

2015/11/05 (Thu) 13:13
Game Fisher Cat

Game-Fisher-Cat.png

Etiket: Game Fisher Cat, Messenger Indir, messenger, messenger download, download messenger
Bağlantı oyunu: http://messenger-indir.com/game-fisher-cat.html
Açıklama: Bu kedi gerçekten aç görünüyor. O görmek tüm balıkları istiyor. Onları yakalamak için bir araç vardır. Ama o sualtı net göremiyorum … Messenger Indir Game Fisher Cat

2015/11/03 (Tue) 16:01
Facebook Messenger nedir?

Facebook Messenger, dünyanın en büyük sosyal ağlarından birisi olan Facebook’un mesajlaşma servisidir. Facebook Messenger tıpkı kısa mesaj gibidir ancak her mesaj için ücret ödemeniz gerekmez (veri tarifenizi kullanır). Sadece Facebook arkadaşları için değildir: Telefon rehberinizdeki kişilere mesaj gönderebilir ve telefon numarası girerek yeni bir kişi ekleyebilirsiniz.

Sitede yapılamayan birçok sohbet işlemi yapılabilmekte. Emoji çeşitliliği daha fazla. Telefonlarla görüntülü olarak konuşmanın ve sesli olarak konuşmanın da mümkün olması uygulamaya olan yönelimi arttırıyor.

Facebook Messenger ile her zaman çevirim içisiniz. Messenger üzerinden tüm arkadaşlarınız size rahatlıkla ulaşabilir ve siz de onlara çok rahat ulaşabilirsiniz. Birçok bilişim firması mobil internetin yaygınlık göstermesi ile birlikte özel chat programları tasarlayıp piyasaya sundular. Bu chat programlarına çok rağbet gösterilince Facebookda piyasadan ayrı kalmak istemedi ve messenger sistemi ile birlikte kendine özgü bir chat ekranı ve sistemi geliştirdi. Bu sistemle diğer chat programları ile benzer süreçler yürütülüyor ve iletişim insanlar arasında iyice kolaylaşıyor.

Messenger Indir

Facebook hesabınız ile giriş yaparak Facebook’taki arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz ücretsiz bir mobil uygulaması Messenger içerisinde bulunan eğlenceli çıkartmalar sayesinde sohbetleriniz daha eğlenceli hale geliyor.

messenger-indir2.jpg

Facebook Messenger Özellikler:

- Sohbet balonları: Başka uygulamaları kullanırken konuşmanıza devam edin. İnsanların mesajlarınızı ne zaman gördüğünü bilin. Arkadaşlarınızla mesajlaşabilir, grup konuşması yapabilirsiniz.

- Bildirimleri anında görürsünüz, bu sayede hiçbir mesajı kaçırmamış olursunuz.

- Mesajlaşmanın daha da fazla yolu: Çıkartmalarla canlı konuşmaların keyfini çıkarın. Konuşmadan ayrılmadan galerinizdeki fotoğraf ve videoları görün; ardından mükemmel olanları seçip gönderebilirsiniz. Söyleyecekleriniz bitmediğinde sesli mesaj kaydedin. Facebook’daki arkadaşlarınız ile mesajlaşmanın çok daha ve hızlı yolu.

- Fotoğraflar ve videolar: Doğrudan uygulamadan video, selfie veya başka fotoğraflar çekebilir ve tek dokunuşla gönderebilirsiniz.

- Grup sohbetleri: En sık mesajlaştığınız kişiler için gruplar oluşturun. Gruplara ad verebilir, grup fotoğrafları belirleyebilir ve hepsini bir arada tutabilirsiniz.

- Facebook Messenger sesli arama özelliğinden sonra şimdide görüntülü arama özelliği Android ve iOS kullanıcıları için aktif edildi.Facebook Messenger, geçtiğimiz saatlerde yeni bir özelliğe daha kavuştu.

- Resim paylaşabilir ve bulunduğunuz yeri etiketleyebilirsiniz.

Facebook Messenger nasıl kullanılır:

- Google Play aracılığı ile Facebook Messenger uygulamasını akıllı telefon veya tabletinize kurduktan sonra çalıştırın.

- Uygulama ilk açılış ekranında Facebook hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor.

- Hesabınıza giriş yaptıktan sonra telefonunuzdaki kişileri senkronize etmek için “kişileri senkronize et” butonuna tıklayabilir veya atlamak için alttaki “şimdi değil” seçeneğine tıklayabilirsiniz.

- Telefon numaranızı da aynı şekilde yazıp “Tamam” butonuna tıklayabilir veya atlayabilirsiniz.

- Artık Messenger’i kullanmaya başlayabilirsiniz.

Messenger Indir

Facebook Messenger arayüzü

Uygulamanın başlangıç ekranında en yakın zamanda konuştuğunuz Facebook arkadaşlarınız yer alacak, üst kısımdaki dahil olduğunuz grupları ve tüm Facebook arkadaşlarınızı görebilirsiniz.

Sohbete başlamak için konuşmak istediğiniz arkadaşınızın profil resmine dokunun ve yazmaya başlayın…

Sohbet penceresinde sadece metin mesajlar göndermek yerine çıkartmalar, gülen yüzler veya ses kaydınızı gönderebilirsiniz.

Facebook Messenger indir

Facebook Messenger indirmek için hemen tıkla. Uygulamayı IOS ve Android cihazlarınıza rahatlıkla indirebilirsiniz. Google play store ya da app store’den Facebook Messenger rahatlıkla ulaşıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Facebook güncelleme ve indirme işlemleri haberimizin detaylarında. Dünya’da sosyal medya sitesi olarak lider konumda olan ve Türkiye’de de yaklaşık 35 milyon kullanıcısı olan Facebook’un Messenger sistemini kullanmak için güncellemek gerekmektedir. İşte Facebook Messenger indirme ve Facebook son sürüme güncelleme işlemleri.

Etiket: Messenger Indir, messenger, messenger download, download messenger

Kaynak: http://messenger-indir.com/facebook-messenger-nedir.html

| Trang chủ |

 Trang chủ