2015/10/28 (Wed) 19:14
Messenger Indir

Facebook Messenger uygulaması sayesinde Android işletim sistemine sahip cihazlarınızı kullanarak, Facebook sayfasına gitmeden arkadaşlarınız ile hızlı ve kolay bir şekilde sohbet edebilirsiniz.
Bu uygulama sayesinde, bilgisayarında da daha sonra yazışmaya devam edebileceğin mesajlar alıp gönderebileceksin. Tüm diğer hızlı mesajlaşma uygulamalarında olduğu gibi, Messenger Indir ; mesajlar yoluyla resim ya da konum paylaşmanı sağlar; hatta birden fazla alıcı ekleyip aynı anda birden fazla kişiyle sohbet edebilirsin. Programla Facebook’ta çevrimiçi olan arkadaşlarınızla mobil cihazlar üzerinden mesajlaşabilir, en son güncellemeleri haber bandı sayesinde takip edebilir, bildirimlerden hızlıca haberdar olabilirsiniz.

messenger-indir.jpg

Link : http://messenger-indir.com/
Her konuşma bir baloncuk içine alınır, böylece rahatlıkla ekranında hareket edebilirsin. Her mesaj aldığında titreşimle ya da sesle gelen bir uyarı da ekleyebilirsin, ve hatta konuştuğun kişinin Facebook hesabı yoksa (ya da hesabına girmemişse) (telefondan telefona) yazılı mesaj yoluyla da cevap verebilirsin. Sadece Facebook arkadaşları için değildir: Telefon rehberinizdeki kişilere mesaj gönderebilir ve telefon numarası girerek yeni bir kişi ekleyebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde, istediğiniz yerden istediğiniz zamanda çok hızlı bir şekilde arkadaşlarınızla yazışabilirsiniz. Fotoğraflar ve videolar: Doğrudan uygulamadan video, selfie veya başka fotoğraflar çekebilir ve tek dokunuşla gönderebilirsiniz.
Program facebook hesabınızla bir kez doğrulandıktan sonra tarayıcı girişi yapmasanız bile Facebook üzerinden sohbet keyfini yaşayabilirsiniz. Facebook Messenger’ın en eğlenceli özelliklerinden biri de sohbetlerinizi kişiselleştirebileceğiniz çıkartma koleksiyonudur. Bu eğlenceli resimler klasik LINE yüz ifadelerine benzer, ve konuşmalarınızı daha canlı kılar. Facebook Messenger, Facebook’u düzenli kullanan kişiler için oldukça kullanışlı (muhtemelen herkes için).

Tag: Messenger Indir,messenger,messenger download,download messenger

| Trang chủ |

 Trang chủ